puchaczów

„ŻYJ ZDROWO „- KONKURS RECYTATORSKI

19.04.2023r odbył się konkurs recytatorski organizowany przez Przedszkole Publiczne z Puchaczowa. Wydarzenie to miało miejsce w Centrum Kultury Puchaczów, którego patronatem było Starostwo Powiatowe w Łęcznej. Konkurs był pod hasłem „Żyj Zdrowo” i odbywał się już po raz VII. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu. Na przeglądzie nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy „Puchatki” – Klara J. „Króliki” – Blanka W. oraz z gr. „Mądre Sowy” Zuzanna W. Dziewczynki pomimo małej tremy pięknie wystąpiły prezentując wiersze o zdrowiu.  Klara z najmłodszej grupy za swój występ otrzymała wyróżnienie – był to jej debiut. Blanka i Zuzia zostały sowicie nagrodzone gromkimi brawami. Wszyscy uczestnicy otrzymali podarunki i zdrowe przekąski. GRATULUJEMY.