Zawodniczki GKS Górnik Łęczna i Dzień Sportu

„Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości.
Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności,
znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności,
wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca.”
Arkadiusz Gołaś

W naszym przedszkolu kierujemy się pedagogiką serca i staramy się, aby hasło: „Przedszkole moim drugim domem jest „, nie było tylko sloganem. Kładziemy nacisk przede wszystkim na naturalne potrzeby dziecka. Zachęcamy dzieci każdego dnia do ruchu, samodzielności, nauki przez zabawę. Tym razem, dnia 21 września, we czwartek, nasze przedszkolaki z grupy „Maleństwa”, „Kubusie Puchatki”, „Tygrysy” miały okazję spotkać się z zawodniczkami GKS Górnik Łęczna. Gościliśmy: Oliwię Rapacką, Julitę Głąb, Milenę Kaznowską, Agnieszkę Derus i Weronikę Kłodę. To był prawdziwy Dzień Sportu, bo „Duży i mały to sportowiec doskonały!”. Dzieci miały okazję przeżyć niesamowitą przygodę.  We wspaniałej atmosferze uczyły się, jak ważny jest ruch i zdrowie dla każdego z nas. Pokonywały z zaangażowaniem i uśmiechem tor przeszkód a przykładem były dla nich nasze Górniczki. Za wspaniałą zabawę z całego serca dziękujemy! Koordynator akcji: Ewa Kalita.