Zajęcia otwarte dla rodziców w grupie „Maleństwa”

Współpraca z rodzicami stanowi bardzo ważny element pracy wychowawcy. Dla dobrych efektów wychowawczych i dydaktycznych konieczna jest pozytywna aktywność dzieci, nauczycieli i rodziców. Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu, budujemy wzajemne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Dzisiaj rodzice  przedszkolaków mieli okazję poobserwować od środka umiejętności nabywane przez dzieci i ciekawe inicjatywy podejmowane w naszej grupie. Co się działo? Wspólna piosenka na powitanie, zabawa przy tańcu z szarfami oraz propozycje aktywności na cały tydzień, aby być zdrowym a na zakończenie teatrzyk „Chory kotek” jako przestroga dla wszystkich łakomczuchów. Życzymy wszystkim dużo zdrówka i dziękujemy za tak liczne przybycie i wspaniałą zabawę.