logopedia_indyw

Zajęcia logopedyczne

Prezentuję Państwu fotorelację z indywidualnych zajęć logopedycznych, które odbywały się w II semestrze w naszym Przedszkolu.

Podczas zajęć systematycznie pracowaliśmy nad siłą oraz długością wydechu, prawidłowym torem oddechowym, usprawnialiśmy motorykę artykulacyjną, percepcję słuchową oraz słuch fonematyczny. Powyższe ćwiczenia przygotowały nas do wywołania i utrwalania głosek, nad którymi pracowaliśmy w bieżącym roku. Ponadto na zajęciach logopedycznych Przedszkolaki doskonaliły sprawność językową i komunikacyjną, rozumienie i nadawanie komunikatów, wzbogacały słownictwo czynne i bierne oraz usprawniały motorykę małą.

Ćwiczenia logopedyczne mają charakter zabawowy, uwzględniają indywidualne możliwości uczniów oraz podążają za ich zainteresowaniami.

Dziękuję Dzieciom i Rodzicom za owocną współpracę!

Agnieszka Dybich – Logopeda