Z wizytą u fryzjera

W ramach tematyki tygodnia „Poznajemy zawody” Maleństwa miały niezwykłą przyjemność wybrać się na wycieczkę do salonu fryzjerskiego „Revolt”, aby poznać ten fascynujący zawód. To była nie tylko wyjątkowa wizyta, ale także wspaniała okazja do poznania różnych aspektów zawodu fryzjerskiego. Pan Mateusz opowiedział przedszkolakom o swojej pracy, jakich narzędzi używa i jak wygląda typowy dzień pracy w salonie fryzjerskim. Pokazał Maleństwom różne narzędzia, takie jak nożyczki, grzebienie, suszarkę do włosów. Dzieci miały okazję obejrzeć, jak Pan Mateusz pracuje na żywo. Jak strzyże i układa włosy, a także jak dba o klientów, słuchając ich życzeń i sugestii. Na zakończenie wizyty każde dziecko miało szansę na prawdziwe uczesanie.  Maluszki wyszły z salonu fryzjerskiego z szerokimi uśmiechami na twarzach. Były podekscytowane i pełne podziwu dla pracy fryzjera. Każde dziecko czuło się pięknie i wyjątkowo. Ta wizyta była nie tylko zabawą, ale także cennym doświadczeniem. Dzieci miały okazję poznać nowy zawód, poszerzyć swoją wiedzę a przede wszystkim miło spędzić czas.