Wyniki Konkursu Logopedycznego

W dniu 11 marca miało miejsce rozstrzygnięcie IV konkursu logopedycznego organizowanego w naszym przedszkolu. W tym roku hasło konkursu brzmiało „Logopedyczna gra planszowa”. Celem konkursu było motywowanie do wspólnej pracy logopedycznej, szczególnie z wykorzystaniem gier planszowych, upowszechnianie wiedzy logopedycznej, zachęcanie do współpracy: logopeda -rodzic -dziecko. Konkurs był adresowany jest do wszystkich dzieci w naszym Przedszkolu.

Jury wyłoniło zwycięzców, przyznając następujące miejsca:

• I miejsce – Zuzanna Marcinek z grupy „Mądre Sowy”

• II miejsce – Helena Pieniak z grupy „Mądre Sowy”

• III miejsce Laura Wieczorek z grupy „Maleństwa”

oraz 1 wyróżnienie:

• Lilianna Pomorska – wyróżnienie z grupy „Maleństwa”

W konkursie wzięli również udział: Jakub Adamowski z grupy „Mądre Sowy”, Wojciech Jasielski z grupy „Króliki” oraz Lilia Jasielska z grupy „Maleństwa”.

Wszystkim serdecznie gratuluję! Dziękuję Dzieciom oraz Rodzicom za zaangażowanie, włożony trud oraz pomysłowość przy tworzeniu gier!

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Gry zostaną wykorzystane na najbliższych indywidualnych i grupowych zajęciach logopedycznych. Pod koniec kwietnia zostaną zwrócone właścicielom.