szkoła

Wycieczka do szkoły

20 marca 2024r. był dla nas, dzieci z grupy Królików i Mądrych Sów wspaniałym wydarzeniem. Odwiedziliśmy z naszymi Paniami Szkołę Podstawową Nr 4 w Łęcznej, w której większość z nas będzie realizowała obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego w klasie „0”. Czekało tam na nas wiele miłych niespodzianek. Przywitała nas Pani Dyrektor Bożenia Grzesiuk wraz z wychowawczyniami z klas „0”. Koleżanki i koledzy z klas zerowych zaprezentowali dla nas przedstawienie teatralne na podstawie baśni Hansa Chrystiana Andersena „Brzydkie kaczątko”. Przedstawienie bardzo nam się podobało, a wśród aktorów rozpoznaliśmy przyjaciół z naszego przedszkola. Następnie zwiedzaliśmy szkołę: bibliotekę, sekretariat, gabinet dyrektora i sale dla dzieci. W jednej z nich wspólnie z dziećmi z Zerówki namalowaliśmy wiosenny pejzaż. W innej sali pokonywaliśmy drogę „sensoryczną”. Kodowaliśmy również drogę małych robotów wspólnie z naszymi przyjaciółmi. To była udana wycieczka w „przyszłość”. Po wakacjach, to tam będziemy bawić się z nowymi Paniami. Będziemy rozwijać talenty, zainteresowania i poznawać świat.