Valentine’s Day

W dniu 14 lutego, odbył się Valentine’s  Day z przedszkolakami. Chociaż Walentynki to dla przedszkolaków raczej dzień przyjaźni niż zakochanych, są świetną okazją do wprowadzenia zwrotów w języku angielskim i hiszpańskim, związanych z okazywaniem czułości! Walentynki to idealny moment na wykorzystanie jednej z Walentynkowych piosenek ruchowych z kanału You Tube. Na walentynkową playlistę, składały się piosenki w języku angielskim i hiszpańskim: Skidamarink (Animated Version) | Super Simple Songs oraz Skidamarink | Canciones Infantiles | Super Simple Español. Dzieci również powtarzały słowa wierszyka o serduszkach. Valentine’s Day może być obchodzony w bardzo przyjemny sposób nie tylko 14 lutego, ale i przez cały miesiąc luty, dzięki temu dzieci dłużej będą utrwalały słownictwo związane z tym tematem.