Teatrzyk w języku angielskim

Z okazji zbliżającego się Dnia Postaci z Bajek, zapraszamy dzieci ze wszystkich grup wiekowych w Naszym przedszkolu, na teatrzyk w języku angielskim, pt. „Little Red Riding Hood”. Teatrzyk ma na celu rozwijać wyobraźnię, stworzyć twórczą atmosferę w przedszkolu oraz uatrakcyjnić sposób nauczania i uczenia języka angielskiego. Przypominamy że nauczycielka języka angielskiego wprowadziła innowację na rok 2023/24, która polega na przeprowadzeniu teatrzyków w języku angielskim w terminie co dwumiesięcznym, dlatego to dopiero początek przygody  w poszerzaniu słownictwa poprzez tak atrakcyjne formy pracy z językiem obcym, jak teatrzyk. Zachęcamy Rodziców do wykonania wraz z dzieckiem, elementów dekoracji sceny, którą to będzie LAS. Dowolną techniką prosimy o wykonanie zwierzątek żyjących w lesie, roślin, bądź drzewek leśnych…Technika wykonania elementów jest dowolna. Prace mogą być wykonane z brystolu, sklejki, styropianu… Wysokość oraz wielkość elementów dekoracji również nieograniczona. Dostarczone elementy będą postawione, przyczepione, zawieszone do sceny. Dziękujemy serdecznie.