rodzina

Święto Rodziny w Kubusiach Puchatkach

W dniu 03.06.2022r. w naszej grupie odbyła się spotkanie z okazji Święta Rodziny. Przybyli rodzice i rodzeństwo Kubusiów. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Ewa Góźdź składając wszystkim życzenia. Piosenkami, tańcem, życzeniami i własnoręcznie wykonanymi upominkami dzieci dziękowały Rodzicom za trud włożony w wychowanie i opiekę. Breloczki do kluczy mają symbolizować stworzenie szczęśliwego domu dla rodziny. Po występach dzieci zostały nagrodzone gromkimi oklaskami, ale nie tylko. Rodzice wręczyli dzieciom książeczki do czytania i słodkości. Następnie każda rodzina losowała numer pytania w konkursie bajkowym. W przypadku trudności z odpowiedzią rodzice mogli skorzystać z pomocy specjalisty od bajek. Nagrodą była zawieszka na lodówkę „Super Rodzinka”. Były także tańce z Rodzicami np.: Czekolada, Deszczyk. Jak widać na zdjęciach wszyscy bawili się super!