Święto Rodziny

W celu realizacji zadań Koncepcji Pracy Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęcznej „W krainie emocji – wspieranie rozwoju społeczno – emocjonalnego”, wzmacniania więzi rodzinnych, sprawiania radości bliskim poprzez obdarowywanie ich własnoręcznie przygotowanymi upominkami, integracji rodziny z przedszkolem spotkaliśmy się 24 maja 2023 roku w Ludwinie – „Plac rozrywki  Jumbo”. Przedszkolaki wyśpiewały ukochanym mamom i ukochanym tatusiom życzenia, wręczyły serca z masy solnej i wyszeptały na ucho najpiękniejsze słowa: „Kocham Was”. Na dzieci czekało moc atrakcji, był popcorn, malowanie twarzy, basen z piłeczkami, trampoliny, dmuchane zamki, mydlane bańki a przede wszystkim wspólnie spędzony czas… Ukłon w stronę Rodziców za przygotowanie wspaniałej zabawy, na pewno zostanie ona w pamięci dzieci i naszej na długo. Dziękujemy!