#SprzątamyDlaPolski

Miło nam poinformować, że nasze przedszkole wzięło udział w VI edycji #SprzątamyDlaPolski 2023 – Ogólnopolskiej akcji sprzątania świata. Głównym celem przedsięwzięcia jest sprzątanie okolicznych terenów zielonych, walka z zanieczyszczeniami w lasach, parkach, skwerach i innych terenach.

Inicjatywa ta odpowiada na doraźne potrzeby niszczejącego środowiska, jak i na długofalowe zapotrzebowanie na budowę świadomego ekologicznie społeczeństwa. Podobnie jak w latach ubiegłych i tym razem wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Gratulujemy dzieciom z grupy „Maleństwa”, „Kubusie Puchatki”, „Tygrysy” spełnienia społecznie dobrego uczynku, udziału w szlachetnej misji. Uczestnicy akcji to eko – patrioci, którzy uczą się troski o wspólne dobro. Dziękujemy, że posprzątaliście naszą „małą ojczyznę”.

Koordynator akcji Ewa Kalita.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.