06 października dzieci z naszego przedszkola miały okazję spotkać się z paniami policjantkami z wydziału ruchu drogowego. Przedszkolaki co roku o tej porze uczą się i przypominają sobie, zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Wizyta pań             z policji miała za zadanie usystematyzować zdobytą wiedzę. Dzieci miały okazję pokazać, że potrafią bezpiecznie poruszać się po drogach. Wspólna wyprawa na pobliskie przejście dla pieszych była okazją aby przypomnieć sobie niektóre znaki drogowe i zasady przechodzenia przez jezdnię w oznaczonym miejscu. Były podziękowania za spotkanie, lecz największą frajdę sprawiło dzieciom obejrzenie z bliska samochodu policyjnego. Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy za rok.