MIKOŁAJ 2022

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

6 grudnia jak co roku odwiedza nasze przedszkole wyjątkowo wyczekiwany przez wszystkie przedszkolaki gość. Tym gościem jest oczywiście Święty Mikołaj, który przybywa aż z Laponii. Święty Mikołaj odwiedził dzieci w każdej z grup, częstował cukierkami i oczywiście pytał o zachowanie naszych przedszkolaków. Dzieci zgodnie odpowiadały że były grzeczne, pomagały rodzicom w obowiązkach domowych oraz  zawsze były dla siebie koleżeńskie i miłe. Spotkanie z Mikołajem upłynęło w bardzo ciepłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości . Na koniec spotkania przedszkolaki otrzymały od Mikołaja zadanie, któro polegało na wykonaniu  wspólnie z wychowawczyniami grup łańcucha na choinkę. Zadanie oczywiście zostało wykonane wzorowo. Cieszymy się że Św. Mikołaj pamiętał o każdym dziecku w naszym przedszkolu i z wytęsknieniem czekamy na Jego wizytę w przyszłym roku.