wizyta u fryzjera

Poznajemy zawód Fryzjera💇‍♀️

23 lutego grupa „Tygryski” wybrała się na bardzo krótką, ale owocną wycieczkę do sąsiadującego z przedszkolem Salonu Fryzjerskiego REVLON  prowadzonego przez mamę i tatę Laury. Celem wizyty było poznanie zawodu fryzjera w ramach zajęć o tej tematyce. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się pracy fryzjera oraz poznawały sprzęty znajdujące się w salonie fryzjerskim. Dla chętnych dzieci fryzjerzy znaleźli chwilę, by na ich włosach wyczarować kolorowe cuda! W kolejce na fryzjerski fotel ustawiły się dziewczynki. Nie zabrakło także odważnych chłopców, którzy w modnych, męskich fryzurach pozowali do zdjęć jak prawdziwi modele. Pani Bożenka również zdecydowała się na kolorową fryzurę.

Dziękujemy Pani Marcie i Panu Mateuszowi za ciepłe przyjęcie, ogromne zaangażowanie oraz niespodzianki, które czekały na „małych klientów”.

Była to dla nas niezapomniana przygoda i bardzo pouczająca lekcja.