Pomaganie uskrzydla – Dzień Piżamy

Nasza placówka po raz drugi została zgłoszona do udziału w akcji „Dzień Piżamy”, która jest częścią ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Obudź w sobie anioła” – Fundacji „Gdy Liczy się Czas”. Jest to dzień zdrowia i solidarności z dziećmi, które miesiącami dzielnie walczą z chorobą nowotworową. Przedszkolaki z grupy: „Maleństwa”, „Kubuś Puchatek”, „Króliki”, „Mądre Sowy” miały okazję włożyć piżamy i wziąć udział w szeregu zabaw promujących zdrowie np. bawić się na interaktywnym dywanie, budować wieże z poduszek, słuchać bajeczki na dobranoc. Dziękujemy rodzicom, dziadkom, którzy zechcieli wesprzeć finansowo rówieśników naszych przedszkolaków, którzy tak samo chcą się bawić, marzą o tym żeby pójść do domu, przedszkola a niestety spędzają długie dni na oddziale onkologii podłączeni pod chemioterapię lub otrzymują naświetlania, przechodzą przez operacje i niestety powikłania po leczeniu.  Pomaganie uskrzydla, my o tym wiemy i z całego serca dziękujemy.