konkurs logopedyczny

Podsumowanie konkursu logopedycznego „Dmuchamy – w ruch wprawiamy”

3 kwietnia odbyło się podsumowanie III Konkursu Logopedycznego „Dmuchamy – w ruch wprawiamy” zorganizowanego przez Panią Logopedę Agnieszkę Dybich.

W konkursie wzięło udział 16 dzieci, a powstało ponad 20 prac!

Jury przyznało I i II miejsca w trzech kategoriach wiekowych, zaś każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz drobne upominki. Jury oceniało oryginalność, kreatywność, samodzielność pracy.

Uczestnicy wykazali się niezwykłą pomysłowością. Zostały wykonane m.in. boiska do gry w piłkę nożną, tory przeszkód, postacie z gumowych rękawiczek, żaby i kameleony wysuwające języki, skaczące pająki, ruchome śnieżne i deszczowe krajobrazy.

Lista Laureatów:

KATEGORIA WIEKOWA 3-LATKI

I m-ce Łucja K.

I m-ce Ewa M.

KATEGORIA WIEKOWA 4-LATKI

I m-ce Szymon D.

I m-ce Zuzanna M.

KATEGORIA WIEKOWA 5-LATKI

I m-ce Julian Ch.

II m-ce Blanka W.

Dziękujemy za udział również:

Mikołajowi W. oraz Poli G. z Maleństw,

Michałowi W., Marcelinie Sz. z Kubusiów Puchatków,

Hannie M., Tymonowi G. z Tygrysów,

Julii K., Jakubowi G. z Królików

oraz Karolowi P. i Arturowi M. z Mądrych Sów

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Podczas wręczania nagród wszystkie dzieci mogły zaprezentować swoją zabawkę oddechową, zademonstrować pozostałym uczestnikom, jak działa, w jaki sposób można usprawiać aparat artykulacyjny, oddechowy i fonacyjny.

Wszystkie zabawki posłużą jako pomoc do zajęć logopedycznych realizowanych w przedszkolu.

Dziękujemy rodzicom za motywowanie dzieci i pomoc w wykonaniu prac.

Szczególne podziękowania składam na ręce Rady Rodziców Przedszkola Publicznego nr 3 oraz Pana Tomasza Kwiatkowskiego – właściciela Księgarni – za współfinansowanie nagród do Konkursu!

Agnieszka Dybich