Pizza Day

Nauczyciel rozpoczął zajęcia od piosenki na powitanie, następnie zachęcił dzieci aby usiadły w kole. Zabawę uatrakcyjniła dzieciom chusta animacyjna, która miała symbolizować kolorową pizzę. Każde dziecko otrzymało od nauczyciela karty obrazkowe (dodatki do pizzy: tomatoes, cheese, salami, mushrooms). Nauczyciel nazywał te karty w języku angielskim i hiszpańskim, a dzieci powtarzały za nim. Następnie nauczyciel włączył  piosenkę z kanału YouTube – kanał Maple Leaf Learning – piosenka Let’s make a pizza. Dzieci układały odpowiednią kartą na pizzy i starały się powtarzać słowa piosenki, zachęcane przez nauczyciela. Po zakończeniu zabawy nauczyciel tłumaczy, że 9 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Pizzy.