Piękna dekoracja do teatrzyku w wykonaniu rodziców i dzieci.

24.10. 2023 roku, odbył się teatrzyk pacynek w języku angielskim, pt. „Little Red Riding Hood”. Teatrzyk o czerwonym kapturku jest pierwszym z kilku, zaplanowanych według innowacji pedagogicznej na rok 2023/24 w naszym przedszkolu, przez nauczycielkę języka angielskiego. Nie tylko wszystkie dzieci zostały zaproszone na teatrzyk, ale niektóre z nich wzięły czynny udział w inscenizacji, wcielając się w postaci wilka, bądź drzew leśnych. Bardzo ważną rolę w całym przedstawieniu, odegrali również rodzice przedszkolaków, którzy wykonali w domu, wraz z dziećmi przepiękne elementy dekoracji sceny jaką był las, a następnie dostarczyli je do przedszkola. Pani Dyrektor nagrodziła dyplomem oraz upominkami te dzieci, których prace pojawiły się w placówce. Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie się w to wspaniałe wydarzenie, które sprawiło dzieciom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Dzięki kolorowym, interesującym elementom dekoracji, dzieci mogły bardziej skupić uwagę i rozwijać swoją wyobraźnię.