oto ja

OTO JA!

Dzieci pełne entuzjazmu i kreatywności, postanowiły zanurzyć się w świecie sztuki, tworząc swoje własne portrety. Z pomocą kolorowych flamastrów Kubusie rozpoczynają artystyczną podróż.
W rysunkach dzieci starają się uchwycić swoją osobowość i unikalne cechy twarzy. Każde dziecko wybiera kształty, kolory i detale, które najbardziej odzwierciedlają to, kim są. Portrety dzieci to nie tylko zbiór kolorów i kształtów, ale także wyraz spontaniczności i radości płynącej z tworzenia. Na kartkach papieru pojawiają się urocze uśmiechy, puchate policzki, wielkie oczy pełne ciekawości świata. Dzieci rysując swoje portrety, odkrywają własną tożsamość artystyczną. Każdy portret staje się unikatowym świadectwem dziecięcej wyobraźni i piękna.