„Onko Mikołaj 2022” – I Ty możesz zostać św. Mikołajem

Nasze przedszkole po raz drugi włączyło się w mikołajkową akcję zbierania prezentów dla dzieci
z oddziału onkologii i ortopedii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Po raz drugi również wzięliśmy udział w projekcie Bliżej Przedszkola „Koncertowy DOBRY  Gest”. Niech magia pomagania działa! Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli zbiórkę
i prezentem podarowali odrobinę radości Małym Wielkim Wojownikom. Organizatorem akcji jest Centrum Kultury w Łęcznej. Jako partner akcji utworzyliśmy miejsce zbiórki, w którym bardzo szybko pojawiły się książeczki, słodycze, ubranka, kocyki, kredki, farby, nożyczki, bloki rysunkowe, lego, puzzle, zabawki edukacyjne, pluszowy miś… Grupa Króliki zdecydowała się oddać swój upominek grupowy od studentów stomatologii dla chorych dzieci. Każdy darczyńca otrzymał specjalnie przygotowaną kolorowankę.