Niezwykła podróż – Ogólnopolska akcja edukacyjna „Dzieci Uczą Rodziców”

Witajcie kochani!

Kolejna przygoda ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci Uczą Rodziców” za nami. Tym razem za sprawą niesamowitej prezentacji multimedialnej przenieśliśmy się między innymi do Afryki, gdzie czekały na nas słonie, nosorożce, hipopotamy, lwy. W Australii spotkaliśmy misie koala i kangury. Zobaczyliśmy, że Antarktyda jest domem dla pingwinów cesarskich i płetwali błękitnych. Kolejne slajdy prezentacji odkrywały przed nami nowe lądy i niespodzianki, ale prawdziwa przygoda rozpoczęła się w domu z rodziną. Wspólne tworzenie „Kącika Podróży” stało się nie tylko zajęciem twórczym, ale także okazją do nauki, wspólnych rozmów, wzmacniania relacji rodzinnych i budowania wartościowych wspomnień, które zostaną na długo w pamięci dzieci i rodziców. Poniżej wspaniałe zdjęcia małych podróżników:  Poli, Oli, Ali, Wojtka S., Lenki, Łucji K., Ewy, Zuzi.