Nasze sukcesy „Podziel się historią”

Nasze Przedszkole odpowiedziało na zaproszenie Centrum Rozwoju Lokalnego i wzięło udział w Ogólnopolskim konkursie edukacyjnym pod wyżej wspomnianym tytułem. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach zadania publicznego „Niepodległość na 104” finansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki. Celem była promocja postaw patriotycznych wśród najmłodszego pokolenia Polek i Polaków. Praca konkursowa  pod hasłem: „Maleństwa i Polska” została stworzona w ramach realizacji akcji „Dzieci uczą rodziców”. Obejmowała między innymi wiersz Cz. Janczarskiego „Co to jest Polska?”, „Katechizm polskiego dziecka” W. Bełzy,  fragment Hymnu Polskiego. Pragniemy gorąco podziękować  wszystkim osobom zaangażowanym w realizację zadania: Dyrektor naszego przedszkola Pani Wioleta Chołast, Pani Dominika Pogrzebska – nauczyciel rytmiki, Pani Sylwia Romańczuk – przedstawiciel Rady Rodziców Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęcznej, mama Nikoli z grupy Maleństwa, Pan Mateusz Woźniak – górnik L.W. „Bogdanka” S.A. , Pani Ewa Kalita – wychowawca Maleństw . Z radością informujemy, że nasze Przedszkole reprezentowane przez grupę Maleństwa otrzymało WYRÓŻNIENIE. Dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.