”Moja angielsko-hiszpańska przygoda”

20 czerwca 2023r odbył się konkurs z języka angielskiego i hiszpańskiego w naszym przedszkolu. Grupy biorące udział w konkursie to 5 latki- ”Mądre Sowy” oraz ”Króliki”. Konkurs był zaplanowany już wiele miesięcy wstecz, wraz z podpisaniem kontraktu pomiędzy dziećmi a nauczycielką języka angielskiego. Konkurs odbył się w ramach realizacji projektu edukacyjnego ”Moja angielsko-hiszpańska przygoda”. Dzieci uczestniczyły w wielu konkurencjach, takich jak ” Pack your schoolbag”, ” Guess the bugs”, ” Mariposa”, ” Listen and point…”, ”
” Throw the dice”, ” Colores”… Obie drużyny zdobyły ex aequo 1 miejsce, tym samym otrzymały wspaniałe nagrody, w postaci książek edukacyjnych w języku angielskim, które to zasponsorowała Rada Rodziców. Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie się na najwyższym poziomie. Dzieci otrzymały również słodki upominek. Gratulujemy wiedzy w języku angielskim i hiszpańskim! Mamy nadzieję, że cele konkursu zostały osiągnięte, a mianowicie: stworzenie warunków do prezentacji pierwszych osiągnieć z zakresu znajomości języków obcych, jak również budowanie pozytywnej postawy do ich nauki.