DBI GR.1

Mały Miś i Dzień Bezpiecznego Internetu w Maleństwach

Hej! Witajcie! Tym razem rozmawialiśmy o INTERNECIE. Razem z Misią Lolą przystąpiliśmy do wydarzenia, jakim jest DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU. Dowiedzieliśmy się, że INTERNET, to sieć łącząca wszystkie komputery.  W INTERNECIE Pani Wiola wyszukała znane i lubiane piosenki, które zachęciły nas do zabawy. Fajnie w INTERNECIE spędzać czas. I wszystkie zasady dobrze znać! Pamiętajcie! Imię, nazwisko nie podaję! Zdjęcia nie wysyłam! Numer, adres nie podaję!  Zrozumieliśmy to m.in.: dzięki kreskówce pt.: „Tajemniczy przyjaciel”. Jak już wiecie, założyliśmy w sali „Zielony Kącik”. Czekamy na nasze wiosenne kwiaty. W INTERNECIE mogliśmy je już zobaczyć. Chcieliśmy także poszukać wiosny w okolicy przedszkola.  Wyruszyliśmy zatem na wycieczkę. Towarzyszyły nam marcowe promyki słońca, lupy oraz dobre humory. Zapytacie, co było dalej? Zobaczycie sami, jakimi jesteśmy obserwatorami. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji. Teraz jeszcze do Was Drodzy Rodzice! Rozmawiajcie z dziećmi na temat INTERNETU, by w przyszłości stał się bezpiecznym narzędziem zabawy i nauki dla dzieci.

Polecane strony internetowe poświęcone bezpieczeństwu dzieci w INTERNECIE: