Magiczny dywan i…

Nasze przedszkolaki między innymi dzięki zdobyczom najnowszej technologii odkrywają innowacyjne sposoby nauki przez zabawę. Kubusie Puchatki z ciekawością bawią się z robotami: Zosią i Photonem, albo rozwijają nowe umiejętności na magicznym dywanie. Ulubione zabawy  dzieci to: pływanie w oceanie i basenie, bańkolandia, piłka nożna, gra na instrumentach, łapanie krecika czy malowanie tęczy. Wszystkie zabawy nie tylko przynoszą dzieciom wiele radości, ale także stanowią nieocenioną okazję do rozwoju w różnych obszarach, takich jak motoryka, percepcja, współpraca, umiejętności poznawcze czy oczekiwanie na własną kolej. Przekraczanie na podłodze linii w kształcie leniwej ósemki jest jeszcze jedną fascynującą zabawą, która angażuje zarówno ciało jak i umysł. Ta kręta trasa sprawia, że dzieci muszą się skupić na zachowaniu równowagi i koordynacji, aby przekroczyć ją z sukcesem. Rzuty do kosza to kolejna fascynująca zabawa, która uczy precyzji, planowania i skupienia. Nie wierzycie, zobaczcie sami, do obejrzenia zdjęć zapraszamy.