stadion

,,Króliki” i ,,Mądre Sowy” zwiedzają stadion GKS Górnik Łęczna

W ramach realizacji zadań z planu rocznego przedszkola ,,Duży i mały, to sportowiec doskonały” – wspieranie i rozwijanie aktywności fizycznej przedszkolaków oraz z okazji przypadającego 17 września Narodowego Dnia Sportu zorganizowaliśmy wycieczkę autokarową na obiekty sportowe GKS Górnik Łęczna. Przed stadionem czekał na nas trener bramkarzy Pan Sergiusz Prusak, który oprowadził nas po kompleksie sportowym. Dzieci mogły zobaczyć szatnie przedmeczowe, salę vip, monitoring, pokój spikera, główną płytę boiska, trybuny kibiców, halę treningową. Na hali powitali dzieci trenerzy Akademii, gdzie czekały przygotowane stacje. Dzieci miały możliwość popróbować swoich sił w różnych konkurencjach sportowych, rozegrać mecz, postrzelać do bramki. Zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia na głównej płycie boiska i w sali treningowej, a na koniec otrzymały pamiątki – niespodzianki. Przedszkolaki entuzjastycznie reagowały na to, co zobaczyły i usłyszały, niektóre wykazały się sporą już wiedzą o piłce nożnej i sporcie. Dziękujemy Pani Milenie Siemaszko, trenerowi Sergiuszowi Prusakowi oraz zawodniczkom GKS Górnik Łęczna za możliwość zwiedzenia stadionu, wspaniałe wrażenia i bardzo ciepłe i życzliwe przyjęcie.