TEATR MUZYCZNY W LUBLINIE

KOT W BUTACH – WYCIECZKA DO TEATRU MUZYCZNEGO

Dnia 10 maja dzieci z naszego przedszkola pod opieką  wychowawców uczestniczyły w wycieczce do Teatru Muzycznego w Lublinie. Pierwsza wizyta w prawdziwym teatrze była dla dzieci dużym przeżyciem. Przedszkolaki obejrzały spektakl na motywach bajki Charles’a Perraulta „Kot w butach”. Pobyt w teatrze sprawił, że młodzi widzowie mogli na żywo obejrzeć grę aktorów oraz teatr od wewnątrz. Barwne kreacje, ciekawa muzyka, pięknie wykonane utwory wzbudziły wiele emocji wśród najmłodszych wychowanków. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienie, które zapewniło im niezapomniane przeżycia. Do przedszkola wróciliśmy nie tylko z uśmiechem na buzi i dobrym humorem, ale także z nową wiedzą na przyszłe, dorosłe życie.