Koszyk z książkami

Słuchanie czytanej literatury dziecięcej nie tylko rozwija wyobraźnię, ale także wzmacnia uwagę oraz kształtuje umiejętności językowe. Dzisiaj mieliśmy niezwykłą okazję przekroczenia progu świata wyobraźni razem z postaciami z książki „Wielka zadyma z Mikołajem” autorstwa W. Drabika. To dzięki wizycie Pani Krysi z Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej, Filia nr 2 w Łęcznej, oraz towarzystwu pluszowego misia, dzieci mogły doświadczyć prawdziwej magii literatury. W trakcie spotkania przedszkolaki przedstawiły swojego wiernego strażnika, Pepę, która czuwa nad porządkiem w naszym kąciku książki. Dodatkowo, dzieci przekazały, własnoręcznie przygotowaną, kartkę z życzeniami z okazji zbliżających się świąt, co z pewnością sprawiło dużo radości i ciepła w sercach wszystkich uczestników spotkania. Życzymy Kubusiom miłego, rodzinnego spotkania z książką w domu.