Dzień Języków Obcych

Dzień języków Obcych w tym roku, celebrowaliśmy w naszym przedszkolu 28 września. Była to okazja aby zawrzeć z dziećmi kontrakt dotyczący nauki języka hiszpańskiego, równolegle z językiem angielskim. Kontrakt jest jednym z elementów projektu, który przeprowadzi nauczyciel języka angielskiego w terminie od 1 października do końca czerwca 2024 roku, i nosi on nazwę ”Moja angielsko-hiszpańska przygoda”. Nie mniej ważnym zadaniem tego dnia, było słuchanie zwrotów grzecznościowych w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim oraz francuskim. Dzieci słuchały i powtarzały zwroty takie jak: dzień dobry, dziękuję, przepraszam, do widzenia. Wspólnie zatańczyliśmy w rytm piosenki  ”El Juego  Chirimbolo” w języku hiszpańskim, jak również w wersji angielskiej.