dd2

Dzień Dziecka na sportowo – zabawnie i kolorowo

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń. W naszym przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były życzenia złożone przez Panią Dyrektor wszystkim dzieciom, były wesołe pociągi zatrzymujące się na stacjach: uśmiechu, pajacyków, tańca, radości, podskoków, były tańce do piosenek A ram, sami i Kaczuszki. W ogrodzie przedszkolnym dzieci miały przygotowaną folię, na której malowały farbami plakatowymi, był pokaz przygotowanych na IX  Międzyprzedszkolną Olimpiadę Sportową ,,Duży i mały to sportowiec doskonały” konkurencji sportowych. Zabawy chustą animacyjną, w klasy, rysowanie kredą. Po przez organizowanie takich uroczystości tworzymy sytuacje edukacyjne kształtujące indywidualny rozwój dziecka zgodnie z jego możliwościami, umożliwiamy uczenie się przez działanie i przeżywanie. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej.