#DBI Dzieci uczą rodziców

Realizując zadania rocznego planu pracy Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęcznej  z uwzględnieniem kierunków polityki oświatowej państwa określone przez MEiN na rok szkolny 2022/2023 wdrażamy wiedzę o bezpiecznym Internecie wśród najmłodszych. Podczas czwartej lekcji w ramach czwartej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców” przedstawiono dzieciom pojęcie „Internet” , a także czynności, które można w robić bezpiecznie w „sieci”. Wirtualnie przenieśliśmy się do gabinetu dyrektora Pani Wioli oraz biblioteki, gdzie czekała na nas Pani Ewa (więcej informacji znajdziecie tutaj http://www.mgbp.leczna.pl/mgbp/start/aktualnosci/1350-bezpieczny-internet-zajecia-edukacyjne-online.html). Obejrzeliśmy kreskówkę „Owce w Sieci” oraz wybraliśmy się na wyprawę w celu poszukiwania Internetu.  Nasza placówka zagościła na mapie inicjatyw w Polsce  Safer Internet #działajmyrazem #dbi2023. Dziękuję bardzo dzieciom za wspaniałe prace plastyczne i rodzicom za współpracę. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.