moduł nr 1 gr 2

Czytamy razem z Małym Misiem.

Halo! To my, wesołe przedszkolaki! Wiemy, że bardzo ciekawy jest świat. Odkrywamy go i w telewizji, i w internecie, i przede wszystkim w  książkach. Dzięki Pani Wioli realizujemy projekt czytelniczy „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. W ten tajemniczy świat książek wprowadza nas miś. Niestety, teraz nie może podróżować do naszych domów. Jego futerko łatwo się brudzi i wszystkie zarazki i wirusy się do niego przyczepiają… Misiowa Mama powiedziała, że bezpieczniej będzie, jak będzie siedział na półce w przedszkolu, blisko książek, które tak bardzo kocha. Nasz Misio Pysio słucha opowieści, które czytają nasze panie oraz rodzice. Teraz kilka recenzji z przeczytanych książek: „Książka uczy, że warto pożyczać i wspólnie się bawić”.  „Przybliża historię naszej stolicy”. „Bycie łakomczuszkiem jest niezdrowe”.  „Uczy pomagać innym w potrzebie”. Mamy nadzieję, że wystarczy nam sił, chęci do wykonania kolejnych, proponowanych zadań. Życzymy udanej zabawy z Misiem Pysiem:)