Moduł nr 1 w gr. 1

Czytamy razem z Małym Misiem

Halo! To my, wesołe przedszkolaki! Wiemy, że bardzo ciekawy jest świat. Odkrywamy go i w telewizji, i w internecie, i przede wszystkim w  książkach. Dzięki Pani Wioli realizujemy projekt czytelniczy „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. W ten tajemniczy świat książek wprowadza nas miś. Niestety, teraz nie może podróżować do naszych domów. Jego futerko łatwo się brudzi i wszystkie zarazki i wirusy się do niego przyczepiają… Misiowa Mama powiedziała, że bezpieczniej będzie, jak będzie siedział na półce w przedszkolu, blisko książek, które tak bardzo kocha. Nasza Misia Lola słucha opowieści, które czytają nasze panie oraz rodzice. Tak, tak! Rodzice, którzy nagrywali filmiki. Było zabawnie:) Czuliśmy się, jak prawdziwi aktorzy przed kamerą:)  Dziękujemy Wam rodzice za zdjęcia i filmiki:) Pochwalimy Wam się teraz!:)  Kończymy realizację Modułu nr 1 „Czytamy razem z małym misiem”. Teraz kilka recenzji z przeczytanych książek: „Dzięki tej książeczce można poznać przyrodę i zwierzęta”.  „Bohater uczy nas, że trzeba pomagać innym”. „Uczy odkładania pieniążków”. „Jest fajna.” „Kicia Kocia nauczyła swojego braciszka sikania na nocnik”. „Pokazuje relacje między mamą i dzieckiem”. Mamy nadzieję, że wystarczy nam sił i chęci do wykonania kolejnych, proponowanych zadań. Życzymy udanej zabawy z Misią Lolą:)