CZYTAJĄCE PRZEDSZKOLAKI

W roku szkolnym 223/2024 Maleństwa przyłączyły się  do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego pod hasłem: „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” – CZYTAJĄCE PRZEDSZKOLAKI. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa wśród dzieci. Autorem projektu jest Aneta  Konefał Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 1 w Kolbuszowej. Bohaterem w/w projektu został  jednogłośnie wybrany przez dzieci miś Feluś. Wędrował on po domach naszych przedszkolaków z dzienniczkiem „pod pachą”, a zadaniem każdego  dziecka i rodzica była opieka nad misiem oraz czytanie mu do snu ulubionych bajeczek, wierszy i  opowiadań. Każdy przedszkolak w dzienniczku misia zostawił piękną ilustrację. Była to wspaniała pamiątka dla naszego Felusia, w którą zaangażowały się całe rodziny naszych przedszkolaków. Dziękujemy.