Celebrujemy rodzinnie urodziny Polci – Kubusie Puchatki

Urodziny w przedszkolu dla małej dziewczynki wraz z mamą to wyjątkowy czas pełen radości i wzruszenia. Pani Patrycja z uśmiechem przekroczyła próg naszej sali i zaczęło się… Wciągająca zabawa detektywistyczna, zagadki, z którymi świetnie poradzili sobie nasi mali detektywi, liczenie smoczków i zaznaczenie dlaczego biały jest wyjątkowy, odrysowywanie postaci jubilatki, przedstawienie uroczych pamiątek. Ale to nie koniec!  Następnie przyszedł czas na magiczną zabawę z różdżką. Nasza przedszkolna sala zamieniła się w krainę czarów. Chętne dzieci próbowały swoich sił w zaklęciach, przemieniając Polcię w żabkę, pieska, kotka, śniegowego bałwana… Kolejnym punktem, zaplanowanym przez zgrany zespół mamy z córką, było przedstawienie ukochanej literatury dziecięcej i pamiątkowych fotografii. Na zakończenie uroczyste „Sto lat!”, uściski,  słodki poczęstunek i przyklejenie naklejki na zdjęcie, na znak, że urodziny już się odbyły. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które uwieczniły tę wyjątkową urodzinową przygodę, bo „przedszkole moim drugim domem jest”.