Celebrujemy rodzinnie urodziny Michalinki – Kubusie Puchatki

W grupie „Kubusie Puchatki” panowała radosna atmosfera, gdyż zbliżały się urodziny naszej Michalinki. Mama dziewczynki postanowiła uczynić ten dzień wyjątkowym, przygotowując niesamowite pamiątki z poprzednich etapów życia swojej córeczki. Pani Kasia, przedstawiła dzieciom spersonalizowaną skrzyneczkę pełną magicznych wspomnień. Nie brakowało uroczych pamiątek i ciekawych historii na temat jubilatki. Pierwszym zaskoczeniem była grzechotka, to praktyczne i urocze akcesorium natychmiast przyciągnęło uwagę dzieci. Kolejne niespodzianki to  między innymi: bransoletka na rączkę, smycz do smoczka, maleńkie ubranko, kolorowa wibrująca krówka, biało – czarne książeczki. Nie zabrakło dzielenia się wzruszającymi wspomnieniami z pomocą albumu ze zdjęciami. Na każdej stronie znajdowały się urocze fotografie, zaczynając od zdjęcia USG, ukazujące rozwój Michalinki. Dzieci patrzyły z zainteresowaniem na każde zdjęcie, śmiejąc się i radując z widoku swojej koleżanki. Cała ta magiczna chwila zakończyła się wyśpiewaniem radosnego ”Sto lat!”, słodkim poczęstunkiem i przyklejeniem naklejki na zdjęcie, na znak, że urodziny naszej Michalinki już się odbyły. To był niezapomniany dzień pełen radości, uśmiechów i wzruszeń. Kolejne cudowne urodziny za nami, na pewno pozostaną na długo w pamięci nas wszystkich, bo „przedszkole moim drugim domem jest”.