bal

BAL KARNAWAŁOWY

Dnia 17 stycznia w grupie „Kubusie Puchatki” odbył się Bal Karnawałowy, który wprawił przedszkolaki w zachwyt i radość. Dzieci pojawiły się w sali niczym bohaterowie z ulubionych bajek. Księżniczki, wróżki, motylki, superbohaterowie i inne postacie bajkowe tętniły życiem, tworząc prawdziwie bajkowy korowód kolorów i kreatywności. W tle rozbrzmiewały melodie znane
z ulubionych bajek. Dźwięki przerywane okrzykami radości, gdy dzieci rozpoznawały swoje ulubione piosenki, tworzyły magiczną symfonię śmiechu i tańca. Pomiędzy tańcami i zabawami, rodzice przedszkolaków postanowili urozmaicić Bal Karnawałowy wyśmienitym poczęstunkiem, który z pewnością zadowolił każde małe podniebienie. Stół przygotowany przez rodziców cieszył oczy kolorowymi i smakowitymi słodkościami. Niezapomniane chwile z Balu Karnawałowego uwieczniono w fotobudce. Dzieci przebrane za postacie bajkowe pozowały do zdjęć, trzymając w rękach kolorowe rekwizyty. Bal Karnawałowy w grupie „Kubusie Puchatki” stał się niezapomnianym wydarzeniem, pełnym śmiechu, tańców i kolorowych przeżyć. Wspomnienia z tego wyjątkowego dnia zostaną na długo w sercach dzieci.