bal karnawa艂owy

Bal Karnawa艂owy 馃拑

Bal karnawa艂owy dla聽 przedszkolak贸w to dzie艅 niezwyk艂y, cz臋sto wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcj膮 bardzo lubian膮 przez dzieci, dostarczaj膮c膮 im wielu prze偶y膰 i rado艣ci. Tak te偶 by艂o w naszym przedszkolu w dniu 17.01.2024r.聽Tego dnia聽 ju偶 od rana聽 pojawia艂y si臋 kolorowe postacie. Dzieci przebrane by艂y za聽 bohater贸w znanych bajek. Mo偶na by艂o spotka膰 wr贸偶ki, ksi臋偶niczki,聽 motylki, pirat贸w, stra偶ak贸w, policjant贸w, Spider – Mana, Batmana, 聽nie spos贸b zliczy膰 i wymieni膰 tych wszystkich聽 postaci. Rozpozna膰 dzieci by艂o bardzo trudno.聽Wystr贸j sali wprowadzi艂 w radosny nastr贸j oraz zach臋ca艂 wszystkich do weso艂ej zabawy.聽Wsp贸lna zabawa przynios艂a wiele rado艣ci naszym Tygryskom, a to by艂o g艂贸wnym celem tego balu. Dzi臋kujemy rodzicom z s艂odki pocz臋stunek.