Andrzejkowe zabawy

Andrzejkowe zabawy były dla nas wydarzeniem pełnym ciekawości i radości. Zabawie towarzyszyła muzyka, wesołe pląsy. Nie zabrakło tradycyjnego ustawiania butów. Kubusie Puchatki z podekscytowaniem obserwowały, czyj bucik dotrze jako pierwszy do drzwi i na kogo czeka fascynująca podróż. Z kapelusza losowane były karteczki z zawodami oraz cyferkami oznaczającymi liczbę prezentów. Wielką atrakcją było wrzucanie pieniążków do miski z wodą udającą studnię życzeń. Każdy ruch dłonią wzbudzał okrzyki radości, a dzieci z niecierpliwością oczekiwały na zatopienie monety w wodzie. Przyszedł również czas na magiczną różdżkę, różowe okulary i zaklęcia. To był prawdziwy spektakl śmiechu i radości, gdy dzieci odgrywały rolę zwierzątek, odkrywając uroki przemiany.