razem na święta gr.2

Razem na Święta

20 grudnia 2021 r. w Centrum Kultury w Łęcznej odbył się Koncert Świąteczny w wykonaniu dziecięcego CHÓRU PRIMA VOLTA i CHÓRU NA LUDOWĄ NUTĘ Z PRZYTUPEM. Kubusie wraz z Królikami uczestniczyły w tym magicznym wydarzeniu. Zapytacie dlaczego? Ponieważ nasza placówka po raz drugi przystąpiła do akcji zorganizowanej przez MEiN „Razem na Święta”. Głównym celem inicjatywy jest niesienie pomocy, budowanie wspólnot  i więzi międzypokoleniowych oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za drugą osobę. Obdarowaliśmy wspaniałych artystów naszymi podarunkami: pachnącymi pierniczkami oraz świątecznymi kartkami.  Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak wspaniałym koncercie i oczywiście w w/w akcji. Przedstawiciele Królików odwiedzili także zaprzyjaźnioną z naszym przedszkolem Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną im. Z. Herberta w Łęcznej. Ze względu na panującą sytuację pandemiczną w koncercie uczestniczyli reprezentanci grup. Dziękujemy mamie Tymonka za udział i wsparcie:) Więcej zdjęć z przygotowania pierników w artykule: „Świąteczne pierniki”.