Przed - wiosną

Przed – wiosną

Zimą dbaliśmy o naszych skrzydlatych przyjaciół. Wiosna rozpoczyna się 21 marca. Zwiastuny wiosny można znaleźć kilka tygodni  przed-wiosną. Po długich, ciemnych zimowych miesiącach wiosna wnosi nowe życie do świata przyrody. Dni stają się dłuższe, na drzewach i krzewach znów pojawiają się pędy, królestwo zwierząt budzi się z zimowego snu, kwiaty zaczynają kwitnąć. Ciepło promyków słońca razi nas w oczy. W ogrodzie przedszkolnym wybrzmiewają ptasie koncerty. Na spacerze można spotkać mrówki, pszczoły, biedronki. Nasze ciekawe świata Króliki chcą się wszystkiemu dokładnie przyglądać, kawałek po kawałku. Dzieci mogą bez końca przyglądać się ziarnku piasku czy biedronce. Lupa doskonale się przydaje, nie wierzycie, zobaczcie sami do obejrzenia zdjęć serdecznie zapraszamy.