Olimpiada Sportowa Przedszkolaków to ważne wydarzenie naszego przedszkola. W tym roku grupa „Królików” gorąco kibicowała wszystkim koleżankom i kolegom podczas zmagań sportowych, ale oczywiście najbardziej zawodnikom z grupy „Mądre Sowy” z naszego przedszkola. Dziewczynki z naszej grupy dopingowały wszystkich do zabawy oraz tańcem umilały wszystkim czas oczekiwania na wyniki zawodów. Wielkie podziękowania dla naszych pomocników, którzy dzielnie podawali piłki i oczywiście dla rodziców za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu strojów dla dziewczynek, które wyróżniały się na boisku. Zmagania były gorące i oczywiście nie mogło naszej drużyny zabraknąć na podium, Przedszkole nr3 zajęło II miejsce. Lecz najważniejsza w tym wszystkim była dobra zabawa. Popatrzcie jak bawiliśmy się na Olimpiadzie „DUŻY I MAŁY TO SPORTOWIEC DOSKONAŁY”