emocje 2

Misiowe recepty na pozytywne myślenie

Hej, hej! Jak się macie? Jaki macie nastrój? My jesteśmy radośni. Cieszymy się, że możemy chodzić do przedszkola. Dziś rozmawialiśmy o emocjach w ramach IV MODUŁU – MISIOWE RECEPTY NA POZYTYWNE MYŚLENIE. Wiemy, że niektórzy z nas są pesymistami inni zaś optymistami. Wyruszyliśmy do Krainy Optymizmu. Tam czekały na nas różne niespodzianki: uśmiechy, gilgotki i śmiechy. Zbieraliśmy pył radości. Jest już z nami w przedszkolu:) Wiemy, że emocje towarzyszą nam bez przerwy, choć nie zawsze je dostrzegamy. Na koniec wymyśliliśmy WYMARZONY DZIEŃ    W PRZEDSZKOLU. Pani Wiola spisała wszystkie nasze propozycje. Razem z Misiem przedszkole realizuje kierunki polityki MEiN. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.