Kubusie i Moduł I

Kubusie i Misio Pysio.

W ramach ogólnopolskiego projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” przystąpiliśmy do realizacji MODUŁU 1 „Czytamy razem z Małym Misiem”. Dzięki mamie Tymka w grupie pojawił się Misio Pysio. Dziękujemy za pomoc i wsparcie:) Z powodu sytuacji związanej z pandemią zamiast pluszaka wędruje do domów dzieci zalaminowane zdjęcie misia wraz z kartką dzienniczka. Na karcie dzienniczka rodzice wpisują tytuł przeczytanej książeczki, a dzieci wykonują pamiątkowy rysunek:) Dzieci z wielką radością przyjęły Misia Pysia. Zabrały go na spacer do ogrodu przedszkolnego, żeby mu pokazać, jaka piękna jest przyroda. Jak powiedział Herbert Spencer ” Największym celem edukacji jest nie wiedza, lecz czyn”. Czyn w znaczeniu pozytywnego działania. I my wraz z Misiem Pysiem będziemy w tym roku poszukiwać, obserwować, działać, eksperymentować.