#Ekokulturalne Przedszkole 9 ostatnie ekowyzwanie

Słońce, woda, trawa, piasek, liście i zabawa oczywiście. Tylko w naszym przedszkolu pieczone błotne babeczki, zupa z trawą, piaskowe napoje z mniszkiem lekarskim… i zrealizowane dziewiąte i ostatnie Ekowyzwanie Ogólnopolskiego Projektu „Ekokulturalne Przedszkole”. Przez cały rok sumiennie realizowaliśmy zadania zamieszczone na łamach miesięcznika „Bliżej przedszkola”, które miały na celu rozbudzenie miłości dzieci do przyrody. Kolekcjonowaliśmy i przyklejaliśmy listki za każde zrealizowane działanie. Dzieliliśmy się relacjami na stronie naszego przedszkola oraz w grupie Fb organizatora. Uzupełnialiśmy licznik Certyfikatów. W nagrodę za wspaniałą zabawę placówka otrzymała CERTYFIKAT EKOKULTURALNEGO PRZEDSZKOLA. Dziękujemy rodzicom i dziadkom za pomoc w realizacji ekowyzwań, bez Was nie dalibyśmy rady.