pm

Dzień Pluszowego Misia w Maleństwach

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. W tym roku szkolnym ze względu na obostrzenia związane z pandemią Covid-19 dzieci nie przynosiły do przedszkola maskotek swoich ulubionych misiów. Misiowym akcentem były opaski na głowach. Mimo tych obostrzeń nasze maleństwa  spędziły ten dzień na  wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersz o misiu, bawiły się przy piosenkach, uczestniczyły w zabawach ruchowych. Nawet drugie śniadanie było podporządkowane pod tę uroczystość, na stolikach pojawił się ulubiony przysmak misiów wafelek z miodem oraz ciastko misie lubisie. W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne będziemy się bawić bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”