„Dzień Dziecka” Sprintem do maratonu

Z radością dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji organizowanej z ramienia redakcji „Bliżej Przedszkola” pod hasłem: „Sprintem do maratonu”. Celem naszych działań  jest promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu a przede wszystkim czerpanie radości ze wspólnej zabawy.  Każdy uczestnik otrzymał unikatowy numer startowy oraz pamiątkowy  dyplom i medal, który wręczyła Pani Dyrektor. Było mnóstwo  zabawy, czego dowodem są uśmiechy naszych przedszkolaków. Innym razem bawiliśmy się muzyką, ruchem, pląsem, miotełkami … wydobywaliśmy taneczny potencjał z dziecięcych serduszek…tak, tak ćwiczymy do Międzyprzedszkolnej Olimpiady Sportowej organizowanej przez naszą placówkę. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy rodzicom i dziadkom za zaangażowanie w przedsięwzięcie. Liczymy na Waszą obecność na stadionie i gwarantujemy wspaniałą zabawę.

Kochane Dzieci z okazji „Dnia Dziecka” cytując słowa Agnieszki Frączek życzymy Wam:

„Skrzydeł, ale nie na plecach.

To by była niezła heca!

Ja ci życzę skrzydeł w duszy.

Takich skrzydeł nic nie ruszy

– ani kraksa na rowerze,

Ani zbite trzy talerze,

Ani w nowych spodniach dziura,

Ani chmura szarobura,

Ani deszcze,

Ani susze….

Fajnie mieć skrzydlatą duszę!”