DBI GR. 2

Mały Miś i Dzień Bezpiecznego Internetu w Kubusiach

Nasza grupa razem z Misiem Pysiem przystąpiła do wydarzenia, jakim jest DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU. Wspólnie z Kubusiami szukaliśmy odpowiedzi na pytania: Co to jest INTERNET? Do czego służy? Zdaniem Marcelinki „Służy do porozumiewania się z innymi”. Wg Olka R.: „ Można grać w różne gry”. Zaś Olek M. uważa, że: „Tam można szukać samochodów”. Wiemy, że INTERNET to sieć łącząca wszystkie komputery. Fajnie w INTERNECIE spędzać czas. I wszystkie zasady dobrze znać! Pamiętajcie! Imię, nazwisko nie podaję! Zdjęcia nie wysyłam! Numer, adres nie podaję!  Zrozumieliśmy to m.in.: dzięki kreskówce pt.: „Tajemniczy przyjaciel”. Teraz do Was Drodzy Rodzice! Rozmawiajcie z dziećmi na temat INTERNETU, by w przyszłości stał się bezpiecznym narzędziem zabawy i nauki dla dzieci.

Polecane strony internetowe poświęcone bezpieczeństwu dzieci w INTERNECIE: