31 andrzejki

Andrzejki Ekoprzedszkolaków w Kubusiach Puchatkach

Dziś Kubusie Puchatki z Klubu Ekoprzedszkolaka uroczyście przyrzekały, że będą dbać o zwierzęta, ptaki, środowisko. Z rąk pani Dyrektor, każdy z nas przyjął mianowanie i własną łapką podpisał ustalone zobowiązanie. Otoczymy parasolem ochronnym z naszych rączek, każde stworzenie. Czarodziejka Natura, która przybyła do nas ekologicznym pojazdem, pochwaliła wszystkie Ekoprzedszkolaki. Uczyliśmy się także zdrowo odżywiać. Razem z Czarodziejką robiliśmy marchewkowe chipy i zdrowe przekąski. Po posileniu się zaczęły się zielone ekologiczne andrzejki. Były tańce, wróżby z wykorzystaniem gazet i nakrętek oraz lanie wosku przez zielony listek. I tu niespodzianka, cień z wosku wywróżył nam, że będziemy opiekować się ptakami.